Головна » Огляд сайтів » Сайт – кросбраузерний border-radius онлайн!
3
Тра
plus minus

Сайт – кросбраузерний border-radius онлайн!

Сьогодні розповім вам про чудовий сайт, який складається з одної сторінки, на якій розміщена одна CSS функція під назвою border-radius.

Верстальщики розуміють наскільки делікатне питання, що стосується кросбраузерних заокруглених кутів. Опитним верстальщикам цей сайт навряд знадобиться, але… по опиті знаю, що якщо поставлена задача передбачає екстремальне верстання, то час відіграє важливу роль і наступний сайт стане нам у пригоді!

Перейшовши на сайт ви побачите лише пусту форму, все що нам залишається це ввести розміри заокруглених кутів. Біля кожного з кутів форми знаходиться квадрат з цифрою 0, далі просто вводимо ваше значення для заокруглення. На картинці зображено різні варіанти заокруглення.

Під цифрою 1 якій присвоєно 4 пікселя відразу показане заокруглення, в кружечку.

Під цифрою 2 можна вибрати потрібні нам розширення, які виводяться в головному вікні (на картинці під цифрою 3), кросбраузерність максимальна, що ж стосується нашого улюбленого Internet Explorer (IE) боротьба з ним описана в цій статі.

І так трішки визначень по пункту номер 2!

WebKit — рушій виведення для веб-сторінок. На базі WebKit працюють відомі браузери Apple Safari та Google Chrome.

Gecko — рушій виведення (двигун), який використовується в таких программах як Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, SeaMonkey, Sunbird, NVU тощо.

CSS Каскадні таблиці стилів (англ. Cascading Style Sheets або скорочено CSS) — спеціальна мова, що використовується для відображення сторінок, написаних мовами розмітки даних. Цифра 3 вказує на покоління мови.

 

Максимально – мінімальний і максимально – корисний сайт, без реклами, тільки необхідне, хіба не чудово?

От і все :)

Ще раз посилання на САЙТ!

 

Додав Admin | 03.05.2012
(Ще немає голосів. Проголосуй!)
Loading ... Loading ...

Схожі записи: