Головна » WordPress » Плагіни » Мініатюри (thumbnail) для RSS, кодом + плагіни
6
Лип
plus minus

Мініатюри (thumbnail) для RSS, кодом + плагіни

Хто читає RSS, напевне, знає, наскільки зручно коли виводиться стаття повністю з картинками і т. д. Але стандартні налаштування RSS не дозволяють нам це зробити і тому давайте розглянемо, як це можна втілити у життя.

Тим хто тільки розпочинає розбирати RSS, раджу зареєструватись на feedburner.com, це дасть вам більший функціонал і непогані бонуси.

І так, для виводу мініатюр у RSS, так як це зображено на малюнку внизу, потрібно додати наступний код в functions.php вашої теми.

‘ . get_the_post_thumbnail($post->ID) . ‘

‘ . $content; } return $content; } add_filter(‘the_excerpt_rss’, ‘diw_post_thumbnail_feeds’); add_filter(‘the_content_feed’, ‘diw_post_thumbnail_feeds’);

Тут в функції diw_post_thumbnail_feeds і прописується мініатюра, після чого вона використовується при показі RSS фідів, за допомогою the_excerpt_rss і the_content_feed.

Також можливо використовувати свої варіації відображення, наприклад так:

В даному записі йде вирівнювання картинки відносно тексту і відображення  мініатюри (thumbnail).

Результат на картинці:

Плагіни:

  1. RSS Image Widget - за допомогою функції PHPThumb автоматично генерує красиві мініатюри. Мініатюри кешуються в wp-content/cache директорії, тому вона повинна бути доступна для запису.
  2. WP RSS Images – дозволяє підключити картинки для rss, rss2 блога. При відображенні використовується прикріплена мініатюра, або ж перша картинка поста. В налаштування можливо не тільки вибрати в який фід транслювати, а й розмір зображення. 

От і все, успіхів вам!

Додав Admin | 06.07.2012
(Ще немає голосів. Проголосуй!)
Loading ... Loading ...

Схожі записи: