Головна » Новини WP » Новий WordPress 3.3.17. Обзор!
29
Кві
plus minus

Новий WordPress 3.3.17. Обзор!

Недавно вийшла нова версія 3.3.17 популярного двіжка блогів WordPress. В цій версії було багато оновлень, які пов’язані як з безпекою так і з виглядом панелі адміністрування.

Використання WordPress 3.3.1 поліпшить зовнішній вигляд сайту і панелі управління, характер і враження від роботи над сайтом. Тому розглянемо детальніше усі оновлення, адже знання цих функціоналів покращить роботу над своїм сайтом.

Розглянемо, що нового в цьому релізі WordPress 3.3.17?

А нового багато.

Технічне оновлення безпеки

У версії 3.3.1 виправлена проблема з безпекою та виправлені 15 помилки.

Покращене завантаження

Визначення типів файлів

Завантаження файлівЗавантаження файлів 

Тепер все простіше! Немає потреби вибирати іконку, що відповідає типу файлу; залишилася тільки одна. Коли файл буде завантажено, з’являться поля для введення інформації у відповідності з його типом.

Завантаження файлів з допомогою перетягування

Додавати до публікацій і сторінок зображення та інші файли стало простіше. Перетягніть файли з робочого столу у вікно завантажувача. Можна додавати як по одному файлу, так і все відразу.

Більше форматів файлів

Ми додали до списку типів файлів, які дозволені для завантаження, розширення rar і 7z.

Дизайн майстерні

Дизайн майстерніДизайн майстерні 

Випадаючі меню

Нові випадаючі меню прискорюють навігацію в майстерні та дозволяють робити менше кліків. При наведенні курсору на кожен елемент головного меню з’являться підменю, що надає доступ до будь-якого екрану панелі керування всього за один клік.

Заголовок + панель = верхня панель

Щоб заощадити місце і підвищити ефективність роботи, ми об’єднали попередню панель і старий заголовок панелі управління в нову єдину панель. При наведенні курсору на елементи панелі будуть з’являтися меню для швидкого доступу.

Гнучкий дизайн

Деякі екрани панелі управління оновлені для кращого відображення в різних розмірах і кращої підтримки iPad та інших планшетів.

Вкладки допомоги

Вкладки допомоги, розташовані в правому верхньому кутку екранів майстерні, тепер виглядають по-іншому. Їх вміст розбито на невеликі секції для полегшення доступу, а посилання на документацію і Форуми підтримки завжди видно.

Ніби вперше

Вказівники на нові можливості

Якщо ми додамо нові функції, перемістимо навігацію або зробимо в панелі управління інші зміни, які можуть порушити Вашу звичну взаємодію з сайтом, ми повідомимо Вам про них за допомогою покажчиків на нові функції.

Вказівники на нові можливостіВказівники на нові можливості 

Список змін після оновлення

Цей самий екран! Тепер після поновлення WordPress ви дізнаєтеся про зміни на цьому екрані, також доступному в будь-який час через логотип «W» у лівому куті верхньої панелі.

Привітання в майстерні

При першому вході після установки WordPress на головному екрані майстерні з’явиться область «Вітаємо у WordPress», що пропонує власнику сайту завершити завдання, пов’язані з установкою. Після закриття це вітання можна знову включити на вкладці «Установки екрану» в майстерні.

Інструменти для вмісту

Покращене спільне редагування

спільне редагуванняспільне редагування 

Чи траплялося Вам редагувати матеріал після когось і при цьому отримувати попередження, що Ваш колега досі його редагує? Тепер таке попередження буде виводитися тільки в тому випадку, якщо це дійсно так — тимчасової затримки більше немає.

Імпорт з Tumblr

Хочете імпортувати вміст з Tumblr в WordPress? Немає проблем! Перейдіть на сторінку «Інструменти» -> «Імпорт», щоб встановити новий плаґінімпорту з Tumblr, який перетворює ваші публікації у формат публікацій WordPress. Підказка: Для досягнення найкращих результатів виберіть тему, яка підтримує формати записів.

Покращення віджетів

Зміна теми зазвичай вимагає повторної настройки віджетів, в залежності від кількості та розташування бічних колонок. Тепер, якщо Ви перемкнетеся назад на попередню тему, віджети автоматично стануть на свої місця в цій темі. Примітка: якщо після вибору поточної теми ви додали нові віджети, вам буде потрібно перетягнути їх з панелі «Неактивні віджети».

Інші оновлення версії WordPress 3.3.17

Гнучкі постійні посилання

У вас стало більше свободи у виборі структури постійних посилань. Тепер можна пропустити дату або додати скорочення категорій без зниження продуктивності.

Скорочення публікацій: менше дивацтв

Дивні символи в заголовках (наприклад, фігурні лапки з текстового редактора) більше не будуть псувати ярлики публікацій.

jQuery та jQuery UI

WordPress містить повну версію jQuery UI та найсвіжішу версію jQuery: 1.7.1.

is_main_query()

Ця зручна функція дозволяє визначити, чи є поточний об’єкт WP_Queryосновним запитом WordPress або вторинним запитом.

API класу WP_Screen

У WordPress з’явився новий API для роботи з екранами управління. Можна створювати повнофункціональні екрани, додавати вкладки допомоги, враховувати різні контексти і багато іншого.

Покращення API редактора

Новий API редактор автоматично підключає всі необхідні JS-і CSS-файли. Він навіть підтримує кілька редакторів на одній сторінці

 

Джерело: http://www.websites-master.com/wordpress-3-3-17

Додав Admin | 29.04.2012
(2 votes, average: 6.00 out of 6)
Loading ... Loading ...

Схожі записи:

Категорія: Новини WP