Головна » SEO » Перевірка CSS кода на валідність
24
Тра
plus minus

Перевірка CSS кода на валідність

Не так давно я написав про валідність коду в цілому і окремо про те, як перевірити валідність HTML коду. Сьогодні ж піде мова про те, як же перевірити валідність CSS.

CSS – каскадна таблиця стилів, що використовується для оформлення розмітки веб сторінок.

Не зважаючи на її просте оформлення і написання, багато хто допускають помилки, які в свою чергу призводять до неприємних наслідків.

Валідність коду - це відповідність вихідного коду сайту нормам і правилам, описаним Консорціумом Всесвітньої Павутини або скорочено W3C.

На пару із валідним HTML кодом, валідний CSS дає не менше позитивних характеристик для вашого сайту. Але як і в HTML, CSS валідність не є обов’язкова і навіть із значними помилками все буде працювати (звісно, якщо помилки не критичні).

Дотримання валідності CSS викликає повагу, так як вона на диво рідкісна.

І як я вже писав в валідності для HTML, не забуваємо одне з головних правил, не такий важливий код сайту, його валідність чи красота, головним залишається начинка сайту, його зміст! Не забуваємо про це :)

І так, щоб перевірити ваш CSS код сайту на валідність, перейдіть по посиланню нижче і впишіть адрес вашого сайту і отримайте результати.

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ПЕРЕВІРКИ ВАЛІДНОСТІ СSS КОДУ

Додав Admin | 24.05.2012
(Ще немає голосів. Проголосуй!)
Loading ... Loading ...

Схожі записи: