Головна » SEO » Що таке валідність і навіщо вона?
16
Тра
plus minus

Що таке валідність і навіщо вона?

 

Валідність кода – це один з критеріїв, який показує професійність веб-програміста. Всім нам відомо, що HTML досить гнучка мова, ви можете запороти десятки стрічок коду, але при цьому сайт беде нормально працювати.

Валідність коду - це відповідність вихідного коду сайту нормам і правилам,описаним Консорціумом Всесвітньої Павутини або скорочено W3C.

Консорціум Всесвітньої Павутини (W3C) - організація, яка займається створенням стандартів для розробки веб-сторінок і рекомендує їх використовувати. На їхньому сайті ви зможете знайти багато рекомендацій, а також перевірити ваш сайт на валідність.

Ви можете заповнювати свій сайт 100%  унікальним контентом, налаштувати SEO плагіни, але не досягнете значних результатів, а все тому, що ваш сайт написаний не правильно! Адже машини бачать зовсім інше ніж ми і це впливає на місце у видачі пошукових систем, на швидкість відкриття сторінок, на правильне сканування ботами вашого сайта….

Валідність належить до внутрішньої оптимізації сайту і тому варто подбати про неї вже на стадії написання коду, щоб потім мати менше клопотів, а вільний час, вкласти в зовнішню оптимізацію :)

Описане вище, звісно, не є гарантом того, що ваш сайт миттєво проіндексується чи стане популярним. Валідність дає основу з якої можливо сміло будувати, будувати і ще раз будувати, і все це обмежується тільки вашою уявою.

Що ж, бажаю вам успіхів!

Додав Admin | 16.05.2012
(1 votes, average: 6.00 out of 6)
Loading ... Loading ...

Схожі записи: