Головна » WordPress » Плагіни » WP-HTML-Compression – стискаємо HTML код
4
Чер
plus minus

WP-HTML-Compression – стискаємо HTML код

Головним завданням WP-HTML-Compression плагіна є зжимання HTML згенерованих сторінок на CMS WordPress. Давайте ж розглянемо навіщо взагалі зжимати сторінки та що саме робить даний плагін.

Є різні методи зжимання сторінок, але сьогодні мова піде про плагін. Зжимання дає меншу вагу сторінки і таким чином, браузери швидше відкривають ваш сайт. Також пришвидшити загрузку сторінки можливо за допомогою валідності коду.

Для швидкого інтернет каналу небуде видно великої різниці але більшість користувачів інтернету все ще залишаються із повільними каналами і для таких час завантаження сторінки може відбити бажання зайти на сайт, що в результаті відіграється на нашій репутації.

Ще відомий факт, що одним із критеріїв позицій вашого сайта в пошукових системах, це його час загрузки. Як бачимо від цього нікуди не дітися.

На картинці вище, ви можете побачити частину HTML коду мого блога, який був зжатий за допомогою даного плагіна.

Сам Яндекс, в гонитві за Google, зжимає свої сторінки:

Раніше HTML код сторінок зжимали вручну, або програмами, що не зовсім допомагало сайту і в результаті втрачено багато часу, який можна було використати на прогулянку в парку, чи відпочинок із друзями :)

Даний плагін вписує в HTML код сторінок, в самому низу, стрічку в якій написано на скільки відсотків зжата дана сторінка, приклад:

<!–WP-HTML-Compression crunched this document by 24.11%. The file was 13653 bytes, but is now 10361 bytes–>

Він цілком дружньо працює із плагінами кешування WP Super Cache і WP File Cache. Ви також можете їх використовувати для пришвидшення загрузки сторінок.

Єдине, що я помітив після встановлення даного плагіну, на моєму блозі, перестала завантажуватися система коментування Disqus і некоректно відображались лічильники. Але після деактивування плагіна, все знову запрацювало.

Можете поексперементувати, успіхів вам!

Додав Admin | 04.06.2012
(Ще немає голосів. Проголосуй!)
Loading ... Loading ...

Схожі записи: