Головна » Огляд сайтів » 3 онлайн сервіса для роботи з кольорами і гамами
4
Тра
plus minus

3 онлайн сервіса для роботи з кольорами і гамами

Напевне не потрібно пояснювати наскільки важлива кольорова гама для сайта, всім відомо, що зустрічають по зовнішньому вигляду!

У веб – програмістів вважається правилом гарного тону підбір якісного кольорового оформлення для сайта і це показує їхній професіоналізм.  Не рідко і в самого йдуть години, щоб підібрати кольорову гаму для сайта, тому наступна підбірка сайтів, на яких можливо не тільки вибрати кольора, а й побачити їх в “дії”, стане вам у пригоді.

ColorScheme.ru

Професійний сайт по підборі кольорів і кольорової гами. Видає кольорові гами по всім правилам колористики.

Присутні просто неймовірні настройки, такі як: “Цветовая Модель”,  ”Стимуляция Зрения” в якій можливо побачити як буде виглядати ваша кольорова гама для людей із хворобами сприйняття кольору… Навіть просто цікаво таке побачити і освідомити, які ми щасливі, що бачимо такі чудові і яскраві кольора…

 

Kuler

Професійніший і набагато складніший інструмент, який потребує певних навиків. Розробник компанія Adobe.

 Adobe Kuler - це  так званий мікшер кольорів з розширеними можливостями. Це Flash – сервіс, який дозволяє створювати, редагувати і зберігати гами, по всім законам гармонії. Також Kuler не просто статичний інструмент, а також збірник вже готових гам, які обговорюються і затверджуються.

Ще один не малий плюс Kuler це те, що він зберігає вибрану вами кольорову схему на вашому Adobe ID, тобто у випадку заміни OC чи схеми “дім -> робота -> дім” ви без ніяких проблем зможете відновити ваші заготовки.

Підтримується експорт палітри в формат *.ASE, що дозволяє закачувати вибрані кольори в Photoshop через палітру SWATCHES. Adobe Kuler – безплатний сервіс! Все що потрібно так це зареєструватися.

Ultimate CSS Gradient Generator

З появою HTML5 іCSS3 стало можливим створення градієнтів, на подобі Photoshop. В розділі “Presets” вибираємо потрібний стиль, вибираємо кольори, напрямок градієнта і розмір блока. І в результаті отримуємо досить непогано сформований код.

Доречі, Ultimate CSS Gradient Generator це веб додаток, який знаходиться на сайті розробників плагіна по роботі з кольорами ColorZilla для браузера Mozilla Firefox. Фанатам і просто користувачам буде корисним даний плагін.

Додав Admin | 04.05.2012
(3 votes, average: 4.33 out of 6)
Loading ... Loading ...

Схожі записи:


  • http://twitter.com/nebykov Yura Nebykov

    Дякую за стаття і посилань. Можу легко вибрати кольори для створення шаблони.

    • http://WPfan.com.ua/ WPfan

      Будь ласка Юра, тобі дякую за коментарі :)