Головна » Верстка » CSS3 генератори – онлайн
30
Вер
plus minus

CSS3 генератори – онлайн

Всім нам відомі можливості CSS3, а хто ще не встиг ознайомитись із даним “чудом” можете переглянути мою статтю “Презентація можливостей HTML5 + CSS3 + JS”.

В мережі все частіше зустрічаються сайти “в поміч розробникам” будь то різноманітна перевірка вашого сайту, чи border-radius онлайн, всі вони корисні і економлять одне із самих головних чинників нашого життя – це час.

Давайте перейдемо відразу до суті, так як ці сервіси говорять самі за себе і зайвий раз їх хвалити немає смислу :)

1) CSS3 Maker

На мій погляд, просто неймовірний сайт, простий дизайн і “все на своєму місці”, тобто, не потрібно тратити час на пошук коду, чи як змінити значення в стилі… Має майже все необхідне, що може пригодитись, починаючи із border-radius і закінчуючи анімацією. Досить показово влаштована сумісність із різними браузерами і мобільними операційними системами, що не може не радувати.

Залишається додати, що я рекомендую даний сервіс! А якщо, із за якоїсь причини він вам не підходить, тоді ми йдемо далі.

2) CSS3.me

Сервіс із гарним доменним іменем, але на відміну від попереднього, має скромні можливості. За допомогою повзунків ви зможете налаштувати блок “під себе”, в допомогу вам прийдуть наступні можливості: border-radius, box-shadow, background gradient, opacity, колір і товщину рамки.

Якщо вам необхідно зверстати простенький блок, то CSS3.me дозволить навіть трішки більше, але не набагато.

3) CSS3 Generator

Досить функціональний сервіс. Немає повзунків редагування параметрів, а отже все як і завжди – ручками :) Як і в інших сервісах, ви можете відслідковувати результат на превью блоці. Мінімалістський дизайн, але не менш корисний ніж попередні сайти.

4) CSS Portal

Досить цікавий сайт, такий собі онлайн редактор CSS кода. По мірі редагування коду, у вікні нижче, ви зможете бачити результат. Крім того, самий сайт повністю присвячений CSS і на його сторінках розміщено багато чого корисного. Цілком можливо, що ви знайдете саме те, що ви так довго шукали :)

5) Gradients Glrzad

Напевне, це швидше БОНУС сайт, так як основна і єдина його функція це створення CSS градієнта, із розширеними опціями. Має досить симпатичний дизайн і простий функціонал, має превью.

 

В цілому, кожний вибирає, чи дійсно йому потрібні такі сайти. Одні вважають, що такі сайти лише для новачків, а інші дивляться на речі реально і бачать користь в них. Тому вибір за вами. Успіхів у верстанні.

Додав Admin | 30.09.2012
(5 votes, average: 5.60 out of 6)
Loading ... Loading ...

Схожі записи: