Головна » WordPress » Плагіни » NextGEN Gallery – чудова галерея для вашого блога
29
Кві
plus minus

NextGEN Gallery – чудова галерея для вашого блога

NextGEN Gallery – це дуже популярний пагін галереї зображень для WordPress, який використовує технології jQuery і AJAX/Web 2.0 для своєї роботи. Плагін NextGEN Gallery дозволяє створювати альбоми із зображеннями, слайд показами та іншим.

Серед можливостей плагіну можна відмітити можливість завантаження Zip-файлів з картинками, що дуже пришвидшує роботу вебмайстера при завантаженні багатьох картинок. Кожній картинці можна задати мета-теги, опис та інші параметри, такі як розміри картинки попереднього перегляду та водяний знак.

NextGEN Gallery ДемоТакож є можливість задавання спеціальних стилів CSS до маленьких картинок в галереї. З допомогою бібліотек JavaScript в галереї можна налаштувати різні ефекти появи зображень: Thickbox, Greybox або Lightbox. 

NextGEN Gallery є дуже легкою в управлінні та має просту панель управління, що дозволяє дуже швидко створювати альбоми фотографії та зображень, які можна використовувати в статтях та публікаціях.

Редагування галереї зображень

Публікація здійснюється в статті просто: [nggallery id=Назва галереї]

Публікація в статті 

Установка галереї NextGEN Gallery на WordPress здійснюється стандартно: з панелі адміна заходимо в «Плаґіни» і вибираємо кнопку «Додати». Тут можна скористатись пошуком по слову «NextGEN Gallery» або скачати архів с сайту розробника та встановити в меню «Завантажити».

Примітка: скачати архів NextGEN Gallery можна тут:
http://wordpress.org/extend/plugins/nextgen-gallery/

Джерело: http://www.websites-master.com/nextgen-gallery/

NextGEN Gallery ДЕМО

Додав Admin | 29.04.2012
(3 votes, average: 6.00 out of 6)
Loading ... Loading ...

Схожі записи: