Loading icon

SEO Терміни. Літери A – H (Eng)

SEO Терміни, які стосуються мережі Інтернет та просування сайтів (SEO). Це лише невелика частина термінів.

Нижче ви знайдете терміни від літери до літери англійського алфавіту. Літери R – Z та I – Q були трішки раніше.

A


ASCII ( American Standard Code for Information Interchange) – американська стандартна кодировочная таблиця для друкованих символів і деяких спеціальних кодів.

Active Content – будь яке наповнення WEB ресурсу, яке не відноситься до текстово – графічного, музичного, видио, анімація, і.т.д.

Aport – пошукова система. Одна з найбільших пошукових систем в Російському інтернеті.

Alexa Rank – це комбінований рейтинг, що враховує, як число відвідувачів, так і кількість переглядів сторінок. Чим менше число Alexa Rank – тим краще.

API (Application Programming Interface) – інтерфейс для взаємодії сайту-клієнта з сайтом-сервером.

Adult – індустрія в онлайн-бізнесі, яка спеціалізується на створенні, просуванні та монетизації сайтів для дорослих.

B


Browser – програма для перегляду сайтів, встановлена ​​на комп’ютері користувача і дозволяє переглядати документи в певних форматах (html, xml та ін.) Програма дозволяє ввести в поле адреси URL сайту і при наявності з’єднання з Інтернетом, отримати вказану сторінку з веб-сервера.

Baidu – національна китайська пошукова система. Займає передове місце на китайському ринку пошукових систем.

Blogroll – посилання на цікаві блоги, на думку автора, які розміщені в сайдбарі його блогу.

Blogspot – хостинг для блогів від компанії google.

Business Level – публічна характеристика авторитетності і надійності користувача з точки зору системи електронних платежів webmoney.

C


Cloaking – “чорний” метод оптимізації, при якому пошуковому роботу надається один контент, а відвідувачам сайту – інший. Для цього пишеться спеціальний програмний модуль і складається база по IP-адресах роботів. Коли “павук” приходить на сайт, програма обчислює його по IP-адресі і “підсовує” спеціально написаний контент.

Counter (Лічильник Відвідуваності) – програма, що дозволяє враховувати кількість унікальних відвідувачів на кожній сторінці сайту, а також кількість переглянутих відвідувачами сторінок за певний проміжок часу.

CTR (Click Through Ratio) – відношення кількості показів банера до числа натискань.

Content (Контент) – зміст, інформаційне наповнення сайту: текстова інформація, графічні матеріали, мультимедійні файли та ін…

Click (Клік) – це перехід відвідувача сайту по текстовому посиланню або банеру.

Cookie – це невелика порція текстової інформації, яку сервер передає браузеру. Браузер буде зберігати цю інформацію і передавати її серверу з кожним запитом, як частина HTTP заголовка.

CMS – система створення сайту і управління його вмістом, що не вимагає, в більшості випадків, знання мов програмування і принципів побудови сайту.

CAPTCHA – універсальний тест для форм введення, який відфільтровує заповнення полів програмою-роботом (ботом).

Common Gateway Interface – стандарт, що описує інтерфейс взаємодії між сервером і стороннім додатком, з метою генерації тексту веб-сторінки.

D


Doorways – “чорний” метод оптимізації, що полягає в створенні спеціальних “вхідних” сторінок для того, щоб сайт індексувався найкращим чином і займав верхні позиції в результатах пошуку.

DNS name server (Сервер Доменних Імен) – сервер, що містить частину бази даних DNS, що використовується для доступу до імен комп’ютерів у домені Internet. Наприклад: ns.domain.net.

DMOZ – найбільший міжнародний інтернет-каталог посилань на сайти. Підтримується групою добровільних редакторів з різних країн.

Data Life Engine – платна система управління вмістом сайту, заснована на роботі з базами даних mysql для зберігання інформації.

E


E-mail – це електронна пошта для відправки і прийому інформації. Електронна пошта – мережева служба, яка дозволяє користувачам обмінюватися повідомленнями, або документами без застосування паперових носіїв.

F


Freame (Фрейм) – це частина веб-сторінки, побудованої на основі фреймів. Ідеологія фреймів нагадує вікна операційної системи, прив’язані до одного місця веб-сторінки – користувач може міняти будь-яке з вікон, в той час як інші залишаються незмінними.

FreameWork (Фреймворк) це готове рішення для створення сайту, або певного його розділу. Наприклад, щоб створити блог на окремому домені, можна скористатися готовим рішенням і використовувати движок WordPress або інші. Цей движок і буде фреймворком блогу.

FTP (File Transfer Protocol) – сховище файлів і одна з найстаріших служб інтернету, названа по імені використовуваного протоколу прикладного рівня – протоколу передачі файлів.

FeedBurner – сервіс який використовує rss-фід додаючи в нього нові функції, виправляє недоліки та веде облік статистики.

G


Google – це одна з найбільших пошукових систем в світі.

Google AdSense – сервіс – постачальник контекстної реклами від компанії google.

Google AdWords – система контекстної реклами від компанії google.

Google Analytics – безкоштовна система обліку статистики про відвідувачів сайту, що належить компанії google. Спочатку, цей сервіс був розроблений компанією Urchin Software Corporation.

Google боулінг – ряд заходів, спрямованих на умисне зниження позицій сайту – конкурента у видачі пошукової системи google.

GIF (CompuServe Graphics Inter Format – Графічний формат. GIF використовує LZW-компресію, що дозволяє непогано стискати файли, в яких багато однорідних заливок (логотипи, написи, схеми).

H


HTML – гіпертекстова мова розмітка веб-сторінок, яка включає спеціальні символи (теги), що використовуються браузером для конструювання дизайну на основі текстового коду.

.htaccess (із крапкою на початку імені) – це файл, який дає можливість конфігурувати роботу сервера в окремих директоріях (папках), не надаючи доступу до головного конфігураційному файлу.

Hyperlink – це посилання, яке вказує на зв’язок між різними компонентами інформації.

HTTP (Hyper Text Transfer Protocol) – протокол передачі файлів, подібний до FTP, але з вбудованим ідентифікатором типу переданої інформації (MIME – формат). Використовується у WWW.

 

Це не кінцевий варіант, список буде доповнюватись. Ви також можете прийняти участь у створенні повнішого списку, залишайте свої коментарі із термінами, які пропущені.(!)

Популярні пости
1
unicode
Символи юнікод (unicode) – Шпаргалка

15 Лис 2012

2
3
3 онлайн сервіса для роботи з кольорами і гамами

4 Тра 2012

3
CSS-Reset
CSS Reset – Скидаємо CSS стилі

5 Вер 2012

    Підпишись

    Якщо хочеш отримувати місячну підбірку найкорисніших постів.