Головна » Корисне » SEO Терміни » SEO Терміни. Літери I – Q (Eng)
27
Лис
plus minus

SEO Терміни. Літери I – Q (Eng)

SEO Терміни, які стосуються мережі Інтернет та просування сайтів (SEO). Це лише невелика частина термінів.

Нижче ви знайдете терміни від літери до літери англійського алфавіту. Літери R – Z були трішки раніше.

I


Indexer – Індексатор розбирає сторінку на складові частини і аналізує їх. Виділяються і аналізуються різні елементи сторінки, такі як текст, заголовки, структурні та стильові особливості, спеціальні службові html-теги і т.д.

IP-адреса – це унікальний цифровий адреса комп’ютера (хоста) в локальній мережі або в Інтернет, який складається з чотирьох цифр, розділених крапками (примір: “153. 1. 0. 1.”).

J


Java – розробленна фірмою Sun Microsystems мова програмування для Інтернету, яка реалізує концепцію об’єктно-орієнтованого програмування.

JavaScript (Java-скрипт, яваскрипт) – мова обробки сценаріїв, що дозволяє виконувати на комп’ютері користувача певні дії з HTML-сторінками та об’єктами, розміщеними на ній.

JPEG (Joint Photographic Experts Group, за назвою організації-розробника) – один з популярних графічних форматів, який застосовується для зберігання фотозображень.

K


Keywords (Ключові слова) – це опис вашого продукту або послуги, його унікальних функцій. Примір: <meta name=”Keywords” content=”примір, meta, тега”> 

L


Links spam (Ссилочний спам) – метод оптимізації, при якому кількість посилань на ресурс нарощується штучно, без урахування тематики сайту, або взагалі відбувається автоматичний обмін посиланнями усередині групи (“кільця”) сайтів.

Link popularity – посилальна популярність, індекс цитування для російськомовної частини Інтернету.

Lan – (Локальна мережа) – мережа, обмежена невеликими відстанями та максимальною кількістю вузлів (комп’ютерів) в мережі.

Log Files - файли, що містять системну інформацію про роботу сервера, використовувану для аналізу та оцінки сайтів і їх відвідувачів.

M


Meta tag (мета-тег, meta-тег) – тег верхнього рівня, що містить ідентифікаційні ознаки, але не впливає на екранні відображення web-сторінок.

Moderator (Модератор) – це користувач, або штатний співробітник, який має право карати і заохочувати інших користувачів в місцях спілкування відповідно до правил даного співтовариства, і відповідає за порядок на всьому ресурсі, або його частини.

MySQL – це база даних реляційного типу, яка грунтується на технології клієнт / сервер (client / server).

Mirror (Дзеркало) – копія веб-сайту, доступна під іншим доменним ім’ям і фізично розташована в іншому місці.

Firefox (Mozilla Firefox) – інтернет-браузер від фірми Mozilla. Популярний серед розробників.

MD5 - алгоритм хешування, використовуваний для безпечного шифрування тексту, наприклад, пароля.

N


Network Access Point – пункт доступу до мережі, точка входу в мережу.

Network Applications Platform – платформа мережевих додатків, специфікація NAP.

Network Access Processor – процесор який забезпечує доступ до мережі.

Netscape Navigator (NN) – інтернет-браузер від фірми Netscape Communications. Зараз називається просто Netscape (або Netscape browser).

Network Administrator (Мережевий адміністратор) – IT-фахівець, що відповідає за налаштування комп’ютерної мережі та обладнання, підтримку її працездатності, безпеки і розмежування прав доступу користувачів до тих або інших ресурсів.

O


Open DataBase Connectivity (ODBC) – відкритий інтерфейс доступу до баз даних, вбудований в Windows і Windows NT, визначає набір функцій, які можна використовувати для доступу до будь-якої реляційної СУБД.

Open source (Відкритий код) - безкоштовний вихідний код або програма, доступні широкому колу незалежних розробників.

Opera – популярний інтернет-браузер. Відрізняється невеликими розмірами і високою швидкістю, при цьому по можливостях не поступається іншим відомим браузерам.

P


PageRank (PR) – алгоритм розрахунку авторитетності сайту, показник авторитетності в чисельному виразі, в пошуковій системі Google.

Parking (Парковка домену) - послуга паркування доменного імені, що означає, перш за все, підтримку DNS-зони вашого домену із забезпеченням відкриття будь якої сторінки при введенні в адресному рядку браузера імені цього домену.

PHP (PHP Hypertext Preprocessor) – мова написання скриптів, які вбудовуються безпосередньо в гіпертекстові файли і виконуються на Web-сервері.

PhpMySQLAdmin – web-інтерфейс для доступу до БД MySQL, надає повний набір можливостей по роботі з базою даних: створення, видалення, зміна таблиць, даних, експорт даних та ін.

Ping (Packet Internet Groper) – програма, використовується для перевірки доступності адресата шляхом передачі йому спеціального сигналу (ICMP echo request – запит відгуку ICMP) і очікує відповідь.

POP3 (Post Office Protocol v.3, поштовий протокол) – протокол Internet, за допомогою якого можна відправляти і забирати електронну пошту.

Proxy сервер – буферний сервер, призначений для прискорення доступу, кешування інформації, яка передається, а також приховування інформації користувача.

PDF (Portable Document Format) – запропонований фірмою Adobe, як незалежний від платформи формат для створення електронної документації, презентацій, передачі верстки і графіки по мережах.

Q


QXD (QuarkXPress Document, графічний формат). Робочий формат, відомої програми QuarkXPress. Пакет відрізняється стійкістю, швидкодією та зручністю роботи.

 

Це не кінцевий варіант, список буде доповнюватись. Ви також можете прийняти участь у створенні повнішого списку, залишайте свої коментарі із термінами, які пропущені.(!)

Додав Admin | 27.11.2012
(1 votes, average: 6.00 out of 6)
Loading ... Loading ...

Схожі записи:

Категорія: SEO Терміни

  • Pingback: SEO Терміни. Літери A – H (Eng)

  • Трататат

    ..Вы хоть сами понимаете, какую чушь тут написали? Невдумчиво и наугад выбраны термины из ITв целом. Вы безумцы.