Головна » Уроки WP » Урок 4 – Встановлення WordPress на локальний компютер
19
Тра
plus minus

Урок 4 – Встановлення WordPress на локальний компютер

Сьогодні ми розглянемо, як встановити Wordpress на локальний комп’ютер. В попередньому уроці Урок 3 – Встановлення локального сервера (Denwer) ми розібрались, як встановити локальний сервер і все, що нам залишилось це встановити CMS WordPress, давайте ж приступимо.

Для цього нам потрібно:

  • Локальний сервер (Denwer)
  • CMS WordPress (в цьому уроці це версія 3.5.1)
  • Дотримання інструкцій :)

  1) Підготовка

І так, ми маємо встановлений локальний сервер, а якщо ви ще цього не зробили то вперед в Урок 3, адже без виконання уроку 3 ви не зможете встановити WordPress. Далі йдемо завантажувати сам WordPress. Для цього переходимо на офіційний сайт, або його локалізовану версію (English version, Русская версия, Українська версія).

Ось така груба картинка по пошуку кнопки “Завантажити” на кожному із сайтів :) Для нашого уроку я буду використовувати Українську версію WordPress 3.5.1.

Після завантаження, розархівовуємо файл у папку (->home ->localhost -> www) на локальному сервері, назвемо її UaWp. Те що має вийти, бачимо на картинці нижче.

Наступне, що ми зробимо це запустимо Denwer, або перезавантажимо його, якщо він був запущений, це важливо!

Далі, нам потрібна база даних (далі БД), для цього у браузері переходимо за адресою localhost/tools/phpmyadmin і потрапляємо у інтерфейс для створення і редагування БД, який виглядає приблизно наступним чином, в залежності яка у вас версія.

Переходимо у вкладку “Базы данных” (“1” – на картинці нище) і створюємо БД під назвою wp_uawp (“2“), після вдалої операції отримаємо сповіщення (“3“).

  2) Встановлення WordPress

Переходимо в браузері за адресою localhost/uawp де отримує сповіщення про те, що потрібно створити файл конфігурацій. Тут існує два метода. Перший, відредагувати WordPress файл wp-config-sample.php. Другий, зробити все у веб інтерфейсі. Давайте розглянемо кожний із цих варіантів.

  2.1) Метод 1. Редагування файла wp-config-sample.php

Переходимо у папку (->home ->localhost -> www -> UaWp) де знаходимо файл wp-config-sample.php. Відкриваємо його в любому текстовому редакторі (рекомендую notepad++) і знаходимо наступні стрічки:

Якщо ви хоч трохи знаєте англійську мову, то вам не важко було здогадатись, що:

  • DB_NAME - Ім’я БД
  • DB_USER – Користувач (за замовчуванням root)
  • DB_PASSWORD – Пароль БД
  • DB_HOST – Хост

При потребі беремо інформацію по користувачу БД у вкладці “Пользователи” (“1“)

Також, за необхідністю, можна створити користувача (“3“)…

Заповнений варіант файла wp-config-sample.php:

Далі йдемо трохи нижче і знаходимо стрічки:

Вони потрібні для підвищення безпеки WordPress. Щоб заповнити їх, переходимо за посиланням api.wordpress.org і копіюємо данні.

Заповнений варіант файла wp-config-sample.php:

Заповнивши, перейменовуємо файл з wp-config-sample.php у wp-config-sample.php і зберігаємо, це важливо!

  2.2) Метод 2. Налаштування WordPress через веб інтерфейс

Метод 2, не передбачає ніяких редагувань файла і т. п. Перейшовши у браузері на адресу нашого сайту (localhost/uawp), отримуємо сповіщення про необхідність створити файл конфігурацій. Натискаємо “Create a Configuration File 

На черговому кроці заповнюємо данні

  3) Завершальний етап встановлення

Виконавши один із методів вище, ви побачите перед собою останній крок, введення даних про сайт.

Тут немає нічого складного, придумуємо заголовок сайту, логін і пароль, лише додам, що якщо ви встановлюєте WordpPress на локальний сервер, то такі пункти як “Ваша адреса E-mail” і “Приватність” не відіграють ніякої ролі, у більшості випадках, та й в разі чого можна це змінити в адмінці WordPress, у майбутньому.

Після заповнення і натискання на кнопку “Встановити WordPress”. Ви сміло можете переходити в адмінку WordPress за посиланням (localhost/uawp/wp-login.php)

Так, друзі, ми вже встановили WordPress і можемо використовувати його у своїх цілях. Вітаю! :)

На завершення варто сказати, встановлення WordPress не є складним, саме головне зрозуміти логіку дій і дотримуватись її. У наступній статті, піде мова про основні налаштування WordPress. А до тих пір раджу визначитись із тематикою вашого майбутнього блогу.

Якщо у вас виникли будь які запитання чи проблеми, сміло залишайте свої коментарі і ми розглянемо їх разом.

Додав Admin | 19.05.2013
(2 votes, average: 6.00 out of 6)
Loading ... Loading ...

Схожі записи:

Категорія: Уроки WP