Головна » Уроки WP » Урок 1 – Що таке блог, навіщо він і що таке CMS WordPress
6
Чер
plus minus

Урок 1 – Що таке блог, навіщо він і що таке CMS WordPress

Розпочинаю серію уроків, присвячених CMS WordPress! У яких я хочу розповісти про те, що таке блог і навіщо він, і до того як заробляти на блозі. Сподіваюсь з часом і опитом  охвачу всі нюанси і в доступному вигляді подам читачеві.

Відразу хочу додати: я не збираюсь писати величезні томи інформації, яка по суті є “водичкою”,  а буду писати за принципом: “мінімум слів, максимум користі”.

В першому уроці ми розберемося: що таке блог, з чого розпочати, і що ж за таке чудо CMS WordPress.

Блог (також блоґ, англ. blog, від web log) — це веб-сайт, головний зміст якого — записи, зображення чи мультимедіа, що регулярно додаються.

Блогерами називають людей, які є авторами блогів. Сукупність усіх блогів в Інтернеті створює блогосферу.

Блоги створюють з відповідною метою, розпочинаючи з простої цікавості, закінчуючи заробітком на ньому.

Блоги бувають Безплатні і Платні.

  • Безплатний блог – самий простий вид блогу, створюється безпосередньо в онлайн режимі. Прикладом є той самий ЖЖ (живий журнал)
  • Платний блог – блог створений на CMS WordPress (є і інші системи), який встановлюється, налаштовується, завантажується на веб сервер, оптимізується. На такий вид блога, витрачаються гроші на купівлю доменного імені і на купівлю хостингово місця(детально про це чуть пізніше). Але гроші затраченні на такий вид блога, можливо окупити вже в найближчі пів року і про це я теж розповім.

Існує багато систем керування вмістом, але на сьогоднішній день найпопулярнішою є CMS WordPress. Вона достатньо гнучка у розробці і дозволяє створювати різноманітні веб ресурси, від простих сайтів візиток, до грандіозних інтернет магазинів.

WordPress — це проста у встановленні та використанні система керування вмістом (CMS), зокрема широко використовується для створення веб-сайтів, зокрема, блогів.

CMS - (СКВ; англ. Content Management System, Система керування вмістом) — програмне забезпечення для організації веб-сайтів чи інших інформаційних ресурсів в Інтернеті.

CMS WordPress має безліч переваг, давайте розглянемо основні:

  1. На CMC WordPress зможе працювати кожний, хто має хоча б уявлення, що таке інтернет і сайт.
  2. Проста у встановленні, так звана “п’яти хвилинна установка”
  3. Існує безліч безплатних доповнень до неї, різноманітні плагіни, віджети, які зможе встановити і налаштувати практично кожний.
  4. Велика кількість готових і при цьому безплатних тем оформлення сайта
  5. Вели кількість сайтів підтримки, на яких знайдеться практично все
  6. WordPress постійно оновлюється і доповнюється, а це означає, що розробники вірять в свою роботу і дарують нам якісний продукт
  7. WordPress - безплатний

Навіть після моїх 7 пунктів, залишається безліч інших і не менш значущих. Кожний, в роботі з WordPress знайде свої “7 основних переваг” :)

На цьому я завершую свій перший урок, надіюсь він був корисним для вас.

Ви можете задавати свої питання у коментарях, я охоче на них відповім.

Успіхів вам.

 

Додав Admin | 06.06.2012
(2 votes, average: 6.00 out of 6)
Loading ... Loading ...

Схожі записи:

Категорія: Уроки WP